איך מוציאים ויזה להודו?

כאן תמצאו את כל מה שאתם צריכים לדעת על הנפקת ויזה אלקטרונית להודו

הסבר על תהליך הנפקת הויזה

את הויזה האלקטרונית ניתן להנפיק אונליין, דרך האתר הרשמי של ממשלת הודו ובשפה האנגלית בלבד. אנחנו מציעים שירות הנפקת ויזות שבו התהליך כולו מתבצע בעברית, עם תמיכה בעברית שלנו. אנחנו בקיאים בתהליך, מכירים אותו היטב ומתעדכנים בשינויים שצצים מעת לעת.

התהליך כולו, מרגע הגשת המסמכים באתר שלנו ועד לקבלת האישור הסופי ממשלת הודו אורך 3-4 ימי עסקים.

לא יתאפשר תהליך הנפקת ויזה אם מועד ההגעה להודו קצר מ-4 ימים.

תהליך הנפקת הויזה דרכנו הוא פשוט מאוד:

1. עליכם למלא טופס בעברית המכיל את פרטיכם האישיים, ביקורים קודמים בהודו ובעולם, ומידע נוסף.

2. מעלים לאתר שלנו צילום דרכון בתוקף ותמונת פספורט.

 

בעוד אתר ממשלת הודו מציב מגבלות בנוגע לגודל הקבצים והפורמט, אצלנו אתם לא צריכים לדאוג מזה. תוכלו להעלות כל צילום ברור של עמוד הפרטים האישיים והחתימה בדרכון. כמו כן תוכלו להעלות כל צילום פנים עדכני שלכם על רקע לבן.

3. תשלום - עם סיום מילוי השאלון והעלאת המסמכים תתבקשו לבצע תשלום מאובטח עבור השירות, באמצעות כרטיס אשראי. התשלום נקבע על פי סוג הויזה שנבחרה והוא כולל את אגרת הויזה עבור ממשלת הודו וכן את דמי הטיפול שלנו.

ויזת תיירות אלקטרונית להודו

ישראלים המעוניינים לבקר בהודו למטרת תיירות, נדרשים להנפיק ויזת תייר טרם נסיעתם.

אם בעבר מבקרים בהודו נדרשו להנפיק ויזה בדרכון, מאז 2015 החלה הודו להנפיק ויזות אלקטרוניות וכך הפך התהליך לידידותי יותר. גם ישראלים הנוסעים להודו יכולים להנפיק ויזת תיירות אלקטרונית.

היתרונות של הויזה הן המהירות הגבוהה בה ניתן להנפיקה, והעובדה שניתן לבצע את התהליך מבלי להגיע פיזית לשגרירות, או למסור את הדרכון לסוכן. את הויזה להודו מנפיקים באינטרנט, אונליין ומבלי לצאת מהבית.

סוגי הויזות

ממשלת הודו מאפשרת הנפקת 3 סוגים שונים של ויזות תיירות אלקטרוניות:

ויזת תייר ל-30 ימים: ויזה המאפשרת שהייה בהודו של לא יותר מ-30 ימים. יש לשים לב כי יש להכנס להודו בתוך 30 ימים מרגע קבלת הויזה. ויזה זו אמנם זולה יותר, אך מאפשרת פחות גמישות בתכנון הנסיעה להודו.

ויזת תייר לשנה: ויזה המאפשרת מספר כניסות בלתי מוגבל להודו ותקפה למשך שנה מרגע קבלתה. הויזה מאפשרת שהייה רצופה בהודו של עד 90 ימים.

ויזת תייר ל-5 שנים: ויזה המאפשרת מספר כניסות בלתי מוגבל להודו ותקפה למשך 5 שנים מרגע קבלתה. הויזה מאפשרת שהייה רצופה בהודו של עד 90 ימים.